Strona główna/Aktualności/Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

18 Października 2021
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 15 października br.  odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego sponsorowany przez Gminną Radę Sportu. Uczniowie rywalizowai w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV - VI i VII - VIII.  Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Klasy IV - VI

Kategoria chłopców:                                        Kategoria dziewcząt:

I miejsce - Bartosz Balcar (kl.VI)                        I miejsce - Nadia Depa  (kl.VI)

II miejsce - Norbert Banot (kl.VI)                      II miejsce - Julia Fajkis   (kl.IV)

III miejsce - Wiktor Pękała (kl.IV)                      III miejsce - Paulina Krzyżok   (kl.V)

Klasy VII- VIII

Kategoria chłopców:                                         Kategoria dziewcząt:

I miejsce - Patryk Przybyła (kl.VIIIb)                  I miejsce - Martyna Ledwoń  (kl.VIIIb)

II miejsce - Marek Pukowiec (kl.VIIIa)                II miejsce - Maja Grzybek  (kl.VIIIa)

III miejsce - Jakub Hudek (kl.VIIIa)                     III miejsce - Aleksandra Uherek   (kl.VIIIa)

zwycięzcy w kategorii chłopców klas IV- VI

zwycięzcy w kategorii dziewcząt klas IV - VI