Strona główna/Aktualności/Matematyczne potyczki patyczki!

Matematyczne potyczki patyczki!

7 Listopada 2022
Matematyczne potyczki patyczki!

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Godowie od 12.09.2022 roku uczniowie mogli wziąć udział w 6 tygodniowej zabawie „Matematyczne potyczki patyczki” zorganizowane przez panią Annę Tlołka. Raz w tygodniu na gazetce matematycznej przy sali nr 9 ukazywała się zagadka z wykorzystaniem zapałek lub patyczków. Uczniowie rozwiązania mogli składać do specjalnej skrzynki na odpowiedzi do końca tygodnia, w którym była łamigłówka. Dla osób, które poprawnie odpowiedziały na wszystkie 6 zagadek czekała ocena celująca za aktywność z matematyki. Pięć poprawnych odpowiedzi ocena bardzo dobra, cztery odpowiedzi - dwa plusy za aktywność, trzy rozwiązania - plus. W zabawie wzięło udział 30 uczniów klas IV - VIII.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy uczniom za zaangażowanie i zapraszamy do kolejnych zabaw organizowanych na gazetce z matematyki.