Strona główna/Aktualności/Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego

4 Września 2019
Rozpoczęcie roku szkolnego

Wrzesień to czas, kiedy wracamy wypoczęci po wakacjach do szkoły, gotowi na nowe wyzwania, wiedzę i znajomości. 2 września uczniowie Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/20. Na początku uczniowie uczestniczyli w uroczystej mszy św. w kościele parafialnym. Następnie Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów, a szczególnie "Pierwszaków" w murach naszej Szkoły. Uczniowie klas: VIII wraz z wychowawczynią przygotowali przedstawienie dotyczące pożegnania wakacji oraz upamiętniające ważne wydarzenia historyczne września 1939r. W oficjalnej części uczniowie pierwszej klasy zostali pasowani na pierwszaków i jednocześnie przyjęci do grona społeczności naszej szkoły.

Ewa Uherek