Unia Europejska - Projekty
Strona główna/Aktualności/Ortografia w działaniu

Ortografia w działaniu

25 Maja 2026
Ortografia w działaniu

25 maja grupa uczennic z kl. V wzięła udział w warsztatach ortograficznych zorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. Spotkanie miało charakter praktyczny - uczestnicy brali udział w różnorodnych grach i zabawach ortograficznych, które pokazały, jak można skutecznie utrwalać zasady pisowni poprzez działanie. W programie znalazły się m.in. dobble ortograficzne, trimino, układanki, puzzle, krzyżówki oraz zabawy ruchowe angażujące uczniów i wspierające zapamiętywanie. Celem było pokazanie ciekawych rozwiązań inspirujących do nauki ortografii. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze, która sprzyjał zaangażowaniu i motywowała do zabawy.

do góry