Strona główna/Aktualności/Bal przebierańców w przedszkolu/Karnawałowy bal przebierańców

Bal przebierańców w przedszkolu

20 Lutego 2020
Bal przebierańców w przedszkolu

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motyle, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci z chęcią pozowały do zdjęć. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali gimnastycznej w budynku szkoły podstawowej. Wystrój wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo  zmęczenia. Podczas odpoczynku panie organizowały różne konkursy i konkurencje w których każdy mógł wykazać się swoimi umiejętnościami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.